Długoterminowe wypożyczenie rowerka dziecięcego

Poszukujesz roweru dla swojego dziecka ale wiesz że za chwilę z niego wyrośnie? Możesz wypożyczyć taki rower na okres od jednego tygodnia do sześciu miesięcy płacąc za niego zaledwie ułamek jego wartości.

Na chwilę obecną posiadam do wypożyczenia:


Rowerek Woom 3 Original G


Lekki rowerek na kołach 16 cali przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat o wzroście od 105 cm do 120 cm. Rower charakteryzuje się klasyczną konstrukcją ramy i stanowi doskonałą kontynuacje dla rowerków biegowych. Rower jest pomniejszoną wersją klasycznego roweru – posiada to samo wyposażenie co normalny rower, np. klasyczna korba z pedałami, dwa hamulce V-Brake, 16 calowe koła na łożyskach wyposażone w opony Schwalbe.

Waga roweru wynosi zaledwie 5,7 kg. Cena katalogowa rowerka: 2099 pln.
Rower może zostać uzbrojony w prowadnik do nauki jazdy w cenie wynajmu.

Cennik wypożyczenia:

Okres
Cena
od 1 dnia do 1 tygodnia
70 pln
powyżej 1 tygodniakażdy rozpoczęty tydzień * 60 pln
1 miesiąc200 pln
Do wynajmu należy doliczyć kaucje zwrotną w wysokości 400 pln, kaucja podlega całkowitemu zwrotowi jeżeli rower zostanie zwrócony w stanie niepogorszonym w porównaniu do dnia rozpoczęcia okresu wynajmu.
Po ujawnieniu się jakiejkolwiek usterki roweru, najemca zobowiązany jest w trybie natychmiastowym zaprzestać z jego korzystania i powiadomić wynajmującego. Obowiązuje bezwzględny zakaz przeprowadzania napraw na własną rękę, z wyjątkiem oddania roweru do serwisu który potwierdzi jego naprawę dokumentem fiskalnym po wcześniejszym uzgodnieniu tego z wypożyczającym.

Jeżeli rower został uszkodzony i wymaga napraw innych niżeli naturalne zużycie (wymiana klocków hamulcowych i linek), np. wymiana dętki, prostowanie kół, wymiana uszkodzonych elementów, najemca zostanie obciążony kwotą jego naprawy m.in. z pobranej kaucji. W skrajnym wypadku uszkodzenia roweru (gdy nie będzie dało się go naprawić) lub jego zgubienia, najemca zobowiązuje się pokryć koszta nowego roweru o tym samym oznaczeniu modelowym, aktualnym na dany okres czasu.

Okres wynajmu ustalany jest z góry, płatność za całość następuje przy odbiorze jednośladu.
Istnieje możliwość przedłużenia okresu wynajmu według stałych stawek z cennika – jeżeli rowerek nie posiada rezerwacji na kolejny okres u kolejnego najemcy.

Na wypożyczenie jednośladu prowadzę zapisy, w razie zainteresowania wynajmem proszę o wiadomość z preferowanym terminem wynajęcia rowerka.