Mobilny Serwis Rowerowy


W sezonie letnim z uwagi na nadmiar zleceń, serwis mobilny u klienta należy umówić z wyprzedzeniem, tj. minimalnie tydzień na przód.
Minimalna wartość usługi przy serwisie mobilnym 200 pln + koszta części.

Więcej nt. serwisu w „O BuBike”.

oraz w regulaminie serwisu


Z usług mobilnych które mogę wykonać od ręki u klienta będzie m.in.:

Dojazd przy usłudze powyżej wartości 150 pln na terenie miasta Tarnowa gratis!
Poniżej wartości tej usługi, 20 pln/kurs.
Po za granicami miasta Tarnowa dojazd 2 pln/1 km, liczone z okolic centrum.

Koszta usług nie obejmują kosztów części.

Usługi mogę wykonać również w niedzielę jeżeli tylko będę osiągalny, koszt to dwukrotna wartość ceny standardowej za daną usługę.

Na chwilę obecną płatności przyjmuje tylko gotówką lub przelewam na numer telefonu (blik). Z czasem pojawi się opcja płatności kartą.

W przypadku większej ilości rowerów do szybkich przeglądów/napraw (np. grupa z osiedla z kilkoma rowerami) wymagane wcześniejsze uzgodnienie terminu tak bym zarezerwował odpowiednią ilość czasu.

Posiadam również możliwość odbioru większej ilości rowerów na serwis, w takim przypadku musimy uzgodnić termin abym mógł podjechać większym samochodem.

W sezonie zimowym (w okresie październik-marzec, za wyjątkiem ciepłych dni) serwis świadczy usługi tylko stacjonarne z odbiorem jednośladu od klienta.

Serwis Bubike.pl działa w oparciu o aktualnie obowiazujące przepisy regulujące prowadzenie działalności nierejestrowej. Więcej na ten temat na stronie GOV.