Serwis Hulajnóg Elektrycznych

Podstawowe usługiCena (zł)
Przegląd mechaniczny hulajnogi1
sprawdzenie połączeń śrubowych z kasowaniem luzów (jeżeli to możliwe – niektóre luzy są fabryczne), sprawdzenie stanu układu hamulcowego, kontrola stanu ogumienia oraz łożysk kół pod względem zużycia (szmery, zacieranie się) wizualna kontrola przewodów łączących komponenty
100-150
Wymiana dętki/opony50
Montaż pełnej opony (bezdętkowej)80-120
Regulacja hamulca30
Wymiana klocków z regulacją50
Wymiana manetki przyśpieszenia, wyświetlacza30-70
Sprawdzenie połączeń śrubowych/kasowanie luzów20-50
Wymiana baterii w hulajnodze elektrycznej60-100
Wymiana kolumny kierowniczejod 80
Wstępna diagnoza usterki na podstawie kodu błędugratis
Diagnoza usterki elektronicznej lub inne naprawy nie ujęte w cenniku80/1rh
Odbiór i dostarczenie sprzętu na terenie Tarnowa przy wartości usługi do 150 pln (powyżej wartości usługi, bez kosztów części 150 pln transport w dwie strony gratis)20
Odbiór i dostarczenie sprzętu po za terenem miasta Tarnowa2/1km
Usługa szukania oraz zamówienia części po cenach internetowych 10-50
Ceny nie obejmuję komponentów zamiennych !

1 Przegląd hulajnogi obejmuje tylko kwestie mechaniczne oraz elektroniczne które uda się wizualnie wychwycić. W ramach przeglądu nie testuje baterii, ładowarki oraz poprawności działania układu elektronicznego – jeżeli sprzęt jest wadliwy pod tym względem proszę o informację o konieczności wykonania diagnozy usterki elektronicznej.

Z uwagi na sporą dostępność części, z powodzeniem serwisuje hulajnogi Xiaomi, Motus, Blaupunkt, Niu, Kugoo.
W przypadku hulajnogi innego producenta, moje możliwości naprawy mogą sprowadzić się do podstawowych działań typu wymiana dętki/opony oraz diagnozy sprzętu.


Nie zajmuje się regeneracją baterii oraz sterowników!

Pozostałe usługi z zakresu serwisu hulajnóg elektrycznych ustalane indywidualnie, usterki elektroniczne będę w stanie naprawić tylko i wyłącznie po udanej diagnozie i gdy będzie taka możliwość lub gdy będą dostępne części zamienne.

Jesteś zainteresowany serwisem hulajnogi lub jej nabyciem? Zachęcam do zapoznania się z kilkoma wpisami na ich temat na moim blogu.

Zapraszam również do zapoznania się z regulaminem serwisu. (< kliknij w link)

Serwis Bubike.pl działa w oparciu o aktualnie obowiazujące przepisy regulujące prowadzenie działalności nierejestrowej. Więcej na ten temat na stronie GOV.